každý měsíc WORKSHOPY A NETWORKING S PROSECCEM

Příští nás čeká 26. 9. v 18:30

Jaké bude téma?

Leadership a performance management

Jak předcházet problémům s výkonem?

Úspěch lídra závisí na tom, jak dobře funguje jeho tým. Jaké jsou pasti, do kterých se lídr může dostat, když jednotlivci přestanou být motivovaní nebo nedoručují to, co se od nich očekává. Jak nastavit mantinely a vhodně adresovat problémy s výkonem.Inspirace projektovým řízením

Jak podpořit své lidi, aby doručili to, co očekáváte. Inspirace projektovým řízením. Správné zadání, podpora při plánování úkolu, exekutiva a monitoring. Koučink a performance management na dřeň.

Kdo bude přednášet?

img

Marta Nesbitt

Amazon Global Talent Management, Career Coach

Marta Nesbitt je kariérová koučka a HR profesionálka se zaměřením na oblasti Talent Managementu. Od roku 2015 pracuje ve společnosti Amazon, kde zastávala roli EU HR Senior Advisora pro rozvoj leadershipu. V současné době je členem Amazon Talent Management týmu a zabývá se performance managementem jako EMEA Career Ambassador. Kromě toho poskytuje kariérový koučink soukromým klientům z řad manažerů a specialistů. Marta získala značné profesní zkušenosti HR problematiky v prostředí významných mezinárodních firem, kde se profilovala na leadership assessment a profesní rozvoj. Žije v Praze a se svým partnerem vychovává dva syny. Ve volném čase se věnuje malování obrazů, cestování a rodinnému penzionu v Jizerských horách.

Stario, Dům Černá labuť, Na poříčí 1067/25, Praha

chci dorazit

Co je Digitální úterý?

U nás ve Stariu věříme ve sdílení vědomostí a novinek. Máme také rádi dobré jídlo a pití, které nejlépe chutná, když se sdílí v dobrém kolektivu. Rozhodli jsme se proto spojit naše dvě oblíbené věci a vznikly Digitální úterý. Pravidelná měsíční setkání, kde se toho na workshopech spoustu dozvíte a zároveň se dobře pobavíme u dobrého jídla se sklenkou prosecca.

Jak vypadaly již proběhlé Digitální úterý? Nahlédněte >>

Dorazíte? Přidejte se k FB události a zůstaňte i na afterparty po skončení workshopu!