Efektivní sledování trendů

Jak se neztratit v záplavě informací na internetu?
Naučte sebe či své zaměstnance držet krok s trendy v oboru.
A to během 10 minut denně.

Kateřina Malinová
3 efektivně strávené hodiny
5 aplikací
10 minut denně

Využívejte svůj čas naplno a mějte náskok před konkurencí

Každou minutu je na internet nahráno přes 300 hodin nového videa a posláno více než 300 tisíc tweetů. Jak získat užitečné informace právě pro Vás a zůstat v obraze? Právě to vás chci v mém kurzu naučit. Jak využít 10 minut strávených v tramvaji k tomu, abyste dokázali sledovat novinky a dozvěděli se tak nejnovější trendy jako první.

Využívejte svůj čas naplno. Vzdělávejte se a rozšiřujte si obzory. Naučte se filtrovat záplavu zpráv na internetu. Ukážu Vám, jaké nástroje využívat pro správu a vyhledávání relevantních informací.

Školením vás provede Kateřina Malinová, kreativní ředitelka agentury Stario a specialista v oblasti online marketingu s mnohaletými zkušenostmi.

Pro koho je školení určeno?

Co budete potřebovat?

Co vás na školení čeká?

Ukážeme si, jak stihnout zpracovat všechny informace ze světa a ještě sledovat konkurenci. Společně si všechno prakticky ukážeme a nastavíme. Řekneme si, na co jsou aplikace vhodné a jak je používat efektivně. Odtrhneme se od zažitého pohledu na věc.

Harmonogram školení

Kdo jsem?

Jiří Benedikt

Kateřina Malinová

Spoluzakladatelka a Creative Director digitální agentury Stario. Marketingu se věnuje již 7 let a prošla firmami jako je L'Oréal či Digimind (francouzská obdoba Social Bakers), kde vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii či Maroku.

TERMÍNY ŠKOLENÍ

sleva 5 % pro 2 účastníky

sleva 10 % pro 3 účastníky

sleva 15 % pro 4 účastníky

Nechcete se dělit s ostatními?
Připravím vám soukromé školení. Napište mi.

+420 725 376 441 malinova@stario.cz